Hakkımızda

İletişim Bilgisayar.

İletişim Bilgisayar 1998 yılında bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için Erzurum'da kurulmuştur. Türkiye genelinde bilgi teknolojileri alanında önde gelen firmalardan birisi olmayı amaçlamaktadır. Tecrübeli ve dinamik bir firma olan İletişim Bilgisayar teknolojiyi yakından takip eden alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Firmamız hizmet verdiği değerli kuruluşlara odaklanarak istek ve ihtiyaçlarını belirleyip çözüm sunmaktadır. Müşteri odaklı bu strateji ile kuruluşların bugün ve gelecekte yanında olmayı her türlü teknik desteği sağlayacağının garantisini vermektedir. Kurumların ihtiyaçlarına göre ürün konumlandırmayı bir prensip haline getiren İletişim Bilgisayar, Network Altyapısı, Depolama, Veri Güvenliği, İş Sürekliliği, Sanallaştırma ve Yerel/Uzak Ağ Çözümleri sunmaktadır. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun thin client, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar için uygun donanımı belirlenmesi ve lisanslama hizmetleri de verilmektedir. İletişim Bilgisayar FORTINET, FUJİTSU, HP, LENOVO, ASUS, NETGEAR, IBM, DELL, VMware, Microsoft, Veeam, ESET başta olmak üzerinde kendi alanında lider şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri odaklı iş stratejisi sayesinde her yapıda, her ölçekte, kurumsal şirketler ile kamu kurum ve kuruluşlarına çözüm sunmaktadır.


Değerlerimiz ve İş İlkelerimiz

Dinamik ve genç kadrosuyla hizmet sunan iletişim bilgisayar.

  • İş süreçlerinde dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeyen.
  • Çalışanlarına değer veren ve haklarına saygı duyan.
  • Sürekli gelişime açık, bir çözüm firmasıdır.

Visyonumuz ve Misyonumuz

Bilişim Teknolojileri alanında öncü çözüm ve güvenilir hizmetleri, fark yaratan uzmanlığı ve uzman kadrosuyla, Türkiye’de tek, küreselleşen dünyamızda ortak pazarda söz sahibi olmak..

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.